פוסטים

קורס NLP עסקי – האויב הגדול ביותר שלכם הוא המוח שלכם

קורס NLP עסקי

האם אי פעם חשבת שהדבר היחיד שמונע ממכם להגשים את חלומותיכם העסקיים הוא המוח שלכם? שהחסם האמיתי והיחיד לצמיחתכם הוא החשיבה השלילית, החששות וחוסר האמונה העצמית? ובכן, אין ספק שלמנטליות יש השפעה עצומה על ההצלחה העסקית שלנו. היא יכולה להוות גשר להשגת היעדים והחזון שלנו, אך גם לשמש בלם מעכב לפריצת הדרך. המוח שלנו, עם רגשותיו וחששותיו, הוא לעתים קרובות הגורם העיקרי שמונע מבעלי עסקים להגשים את כל הפוטנציאל הגלום בהם.

הקורס האולטימטיבי לשחרור המעצורים

קורס ה-NLP העסקי והמהפכני בהדרכתם של ניר דובדבני ומיטל דובדבני מור מעניק לבעלי העסקים את האפשרות לרכוש כלים שיעזרו להם לשחרר את המחסומים הנפשיים שמעכבים את הצמיחה העסקית שלהם. זוהי הזדמנות להשתחרר מדפוסים מגבילים ולשנות את דרכי החשיבה וההתנהגות כדי לממש סוף סוף את הפוטנציאל האינסופי הגלום בכם. הקורס המיוחד הזה שם דגש גם על הצד העסקי המעשי וגם על ההיבטים הרגשיים והמנטליים המשפיעים על הביצועים שלכם כבעלי עסקים.

שילוב הכוחות של NLP ומפת האלפא לעסקים

מדובר בחבילה כפולה של כוח: ניר דובדבני, יזם ומנטור מנוסה, מעביר את “מפת האלפא לעסקים” המתארת שלב אחר שלב את הצעדים לבניית מנגנון עסקי לביצועי שיא. מפה זו מנחה בעלי עסקים בהקמת מערך עבודה מתקדם שלא דורש את נוכחותם הפיזית בכל רגע. במקביל, מיטל דובדבני מור, מומחית NLP וטרנספורמציה אישית, תשלב טכניקות NLP ייחודיות לזיהוי והתגברות על המחסומים הרגשיים והמנטליים המפריעים לבעלי עסקים. היא תעזור להתגבר על מחסומי חשיבה ודפוסים רגשיים מגבילים, וכך לאפשר יישום מלא של מפת האלפא.

הדרכה כפולה משולבת להצלחה

בקורס המקיף הזה שכולל בתוכו 31 שיעורים, שני הגורואים יחדיו ילוו אתכם תוך הדרכה משולבת – ניר יוביל את הרצף העסקי ומיטל תזהה ותסייע לשחרר את המכשולים הנפשיים המונעים את יישום הצעדים האלה. בכל שיעור, ניר יציג את השלב הבא במפת האלפא, ומיטל תשלב ניתוחים והמלצות מעולם ה-NLP כיצד לזהות ולהתגבר על חסמים שעלולים להפריע ליישום השלב הזה. כך תזכו בהובלה כפולה לשינוי ולצמיחה – מהצד העסקי והמעשי וגם מהצד הנפשי והרגשי.

המטרה – שחרור חסמים והטמעת שיטות עבודה חדשות ומנצחות

המטרה היא לא רק לחשוף ולזהות את החסמים, אלא גם להטמיע שיטות עבודה חדשות ויעילות יותר שיובילו למימוש המלא של הפוטנציאל העצום הגלום בכל אחד מכם כבעלי עסקים. לאחר שתשחררו את המעצורים והחסמים הרגשיים והמנטליים עם מיטל, תוכלו להפנים לחלוטין את הכלים והשיטות העסקיות הנדרשים להקמת מנגנון עסקי מוצלח ורווחי יותר עם ניר. המטרה העיקרית היא שבסופו של הקורס הזה תצאו משוחררים משיקולים מעכבים, עם כלים חדשים להצלחה עסקית והישגים גבוהים יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *