פוסטים

קורס מכירות לכל עסק

קורס מכירות לכל עסק

למה צריך ללמוד מכירות?

הרבה אנשים חושבים שמכירות הוא כישרון, דבר שנולדים אתו. חושבים שמכירות מושרשת באופי של אנשים שמסוגלים ליצור בקלות קשר עם אנשים, לשכנע אנשים אחרים בקלות וכך למכור להם מוצרים. האמת היא שזה נכון שיש אנשים שיש להם כישרון למכירות יותר מאשר לאנשים אחרים אבל מצד שני זה בהחלט משהו שניתן ללמוד אותו, לתרגל אותו וכך להיות מקצועיים בו, ממש כמו כל מקצוע אחר. מקצוע המכירות הוא נורא מדויק ויש שיטות בטוחות שאם לומדים אותן והולכים לפיהם המכירות גדלות באופן דרמטי.

למי מתאים קורס מכירות לכל עסק?

אנשים רבים בעלי עסקים בינוניים וקטנים לא מצליחים להתרומם והנתונים לגביהם עגומים מאוד – כ80% מהעסקים האלו לא מצליחים לשרוד את שלושת השנים הראשונות שלהם. העסקים האלו חשובים מאוד לכלכלת המדינה, הם מפרנסים מאות אלפי משפחות ומקדמים את התחרות בשוק ולכן חשוב שכמה שיותר עסקים כאלו ישרדו.

אחת הסיבות שאנשים לא מצליחים להרים את העסק שלהם היא חוסר ידע וחוסר הבנה במקצוע המכירות. קורס מכירות לכל עסק מיועד לבעלי עסקים כאלו בין השאר. הקורס מיועד בנוסף לקהלים רבים אחרים המתעסקים עם מכירות בין השאר אנשי מכירות של עסקים גדולים קטנים ובינוניים ובעלי אותם העסקים.

איך בוחרים קורס מכירות לכל עסק?

עכשיו כשהבנו שניתן ללמוד את מקצוע המכירות, נרצה לבחור קורס שילמד אותנו את המקצוע, אבל איך נדע באיזה קורס לבחור? יש ברשת רבים המציעים קורס מכירות לכל עסק כל הזמן.

על מנת לבחור את קורס המכירות לכל עסק הטוב ביותר והמתאים לכם ביותר יש לבדוק מספר פרמטרים:

  • מי מציע את הקורס? מי האדם או החברה שעומדת מאחורי קורס מכירות לכל עסק המוצע לכם? האם זה מציע הקורס הוא חברה או אדם מוכרים? האם לאדם או לחברה שמציעה לכם את הקורס יש ניסיון והוכחה שהקורס שלהם אכן מצליח?
  • מה כולל קורס מכירות לכל עסק אותו אתם בודקים? באילו נושאים הוא נוגע? עד כמה קל וברור להבין אותו וליישם את השיטות והטכניקות אותם הקורס מציע לכם? המטרה בסוף היא להצליח ליישם את הנלמד בקורס ולכן חשוב לשים דגש על העניין הזה.
  • איך הקורס מכירות לכל עסק מועבר? האם הוא פרונטלי? אונליין? דורש זמן הגעה למקום כלשהו בו הקורס מתקיים? האם הוא כולל בתוכו ‘שיעורי בית’ תרגולים ומשימות?

קורס מכירות לכל עסק של ניר דובדבני

 קבוצת ניר דובדבני היא חברה העוסקת בייעוץ ולעסקים. בין השאר הם פיתחו שיטות בדוקות להצלחה בהגדלת כמות המכירות והמחיר שבו מצליחים למכור את המוצר של העסק.

הקבוצה הוקמה עוד בשנת 2010 והיא בעלת ותק וניסיון רב. לחברה יש לקוחות רבים וחלקם גדולים וידועים. למעלה מ10,000 מהעסקים שלמדו את קורס מכירות לכל עסק של ניר דובדבני ויישמו את השיטות שהוא מציג הצליחו להגדיל מאוד את כמות המכירות של העסק שלהם ובכך הפכו את העסק למשגשג.

חברת ניר דובדבני מציעה מספר קורסי מכירות לכל עסק שהוא. החברה מציעה קורסים אונליין ‘פשוט למכור הרבה יותר – מודל אלפא’ שם ילמדו אנשי המכירות ובעלי העסקים המשתתפים בקורס בצורה פשוטה וברורה את שיטת ההצלחה במכירות אותה פיתח ניר דובדבני, שיטה הנקראת ‘מודל כוכב’. הקורס כולל בתוכו למעלה מ- 55 שיעורים בני 10 דק’ בממוצע כאשר לכל שיעור מלווה בקובץ הכולל שני חלקים: 1- סיכום השיעור; 2- מבנה אימון מעשי.

קורס מכירות נוסף הוא ‘פשוט למכור הרבה יותר – מול קהל’ שכולל בתוכו שיטות מכירה מול קהל של אנשים בשונה ממכירה של אחד על אחד. החברה מציעה גם קורס פרימיום הכולל דברים נוספים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *