פוסטים

ניהול עסקים: הדרך להקמת העסק המצליח והעוצמתי שתמיד חלמתם עליו!

ניהול עסקים: הדרך להקמת העסק המצליח והעוצמתי שתמיד חלמתם עליו!

פתיחה והקמה של עסק הן לא דבר פשוט בכלל, וכל מי שעשה את זה באיזשהו שלב מכיר ויודע מהם הקשיים והאתגרים הניצבים בפני בעל העסק הצעיר. על אחת כמה וכמה, כאשר מדובר על מדינת ישראל בה יוקר המחייה גבוהה, הקושי הזה הופך למשהו גדול ומאתגר עוד יותר, ורבים מבעלי העסקים הקטנים במדינה לא מצליחים לשגשג ולהגיע לעסק המטורף עליו הם חלמו ובשבילו הם התחילו את כל העניין. אז איך בכל זאת תוכלו להפוך עסק צעיר בתחילת דרכו לכדי העסק המצליח והעוצמתי אותו אתם שואפים לבנות? איך אפשר להבטיח כוח ועוצמה בעסק, שיגרמו לכל מי שזקוק למוצר שלכם לומר “הלוואי והייתי יכול לרכוש את השירותים שלך”? מה התשובה? ניהול עסקים. מהי הדרך? אנחנו – ניר דובדבני!

בואו נדבר עובדות – מה מצב העסקים כיום?

לפני שנתחיל לדבר על הפתרון ועל איך מנהלים עסק בצורה חכמה ומצליחה, חשוב לנו שתבינו את המצב הנוכחי במשק, כדי שנוכל מאוחר יותר להבין את גודל החשיבות של הכוח והעוצמה שאליו אנחנו יכולים להגיע בשביל לצאת מהמצב הנתון או לפחות מהסטטיסטיקה הנוכחית. אם כן, כפי שכבר וודאי הבנתם, המצב הנוכחי בשוק בקרב העסקים הצעירים והבינוניים הוא אינו מזהיר. למעשה, אחוז גבוהה ביותר העומד על כ-80% מהעסקים הצעירים, לא מצליחים לשרוד אפילו 3 שנים בשוק מבלי לקרוס, ואלו שכן מצליחים, עושים את זה כשהעסק מהווה עבורם עול, חונק אותם מבחינה כלכלית וכל מה שהם עושים זה רק לחפש מאיפה להכניס עוד קצת כסף בכל פעם כדי להמשיך לשרוד. מדובר על מצב לא טוב, מצב שבו עשרות אלפי בעלי עסקים שמאחוריהם מאות אלפי בני משפחה, נאלצים להתמודד עם אתגרים לא פשוטים, שאת כולם אפשר לפתור. איך? בעזרת ניהול עסק נכון וחכם.

הפתרון: ניהול עסקים לבעלי עסקים צעירים ובינוניים

הפתרון והדרך הטובים ביותר בשביל לצאת מהסטטיסטיקה העגומה שקיימת, היא להשתמש ולהיעזר בבעל מקצוע שמתמחה בניהול עסקים לבעלי עסקים, שיעזור לכם לפתח כוח, שפה ועוצמה לעסק שלכם. עכשיו בטח חלקכם תגידו “למה אני צריך ללמוד איך לנהל את העסק, אני יודע איך עושים את זה הרי בגלל זה הקמתי את העסק שלי!”. אז יכול להיות שאתם באמת יודעים איך לנהל עסק, אבל בשביל שיהיה מה לנהל, צריך קודם כל להצמיח ולפתח אותו.

למה ניהול עסקים זה דבר חשוב?

אחרי שהבנו שהצורך בניהול עסקי הוא קריטי וחשוב, אנחנו רוצים שתבינו גם למה זה חשוב. “אין חכם כבעל ניסיון” – זה המשפט הטוב ביותר לתיאור הסיבה. בסופו של דבר, עסקים צעירים אינם מנוסים מספיק בשוק ולכן הם עלולים לעשות טעויות שיגרמו להפסדים רבים. מנהל עסקי, או ידע בניהול עסקי, מביא לשולחן מודלים עסקיים, המלצות ושיטות עבודה שמצמיחות את העסק, וגורמות לבעליו להבין, להפנים ולהביא לידי מעשה את כל מה שנכון לעשות.

ואם אתם תוהים איך לוקחים את כל זה והופכים אותו לפרקטי; אז כאן אנחנו, ניר דובדבני, נכנסים לתמונה!

ניר דובדבני – הניהול והליווי שמוביל לניצחון

קבוצת ניר דובדבני, הוקמה במטרה ובחזון לסייע לאנשים להתפתח ברמה האישית והעסקית. ניר דובדבני, המייסד והבעלים של המרכז, הוא יזם ואיש עסקים שמתמחה בשנים האחרונות בתחום הייעוץ והניהול העסקי, וסייע לכ-100,000 אנשים להגשים את היעדים העסקיים והאישיים שלהם. חברת ניר דובדבני מייעצת ומסייעת לעשרות רבות של חברות מובילות בארץ, ומלווה אותם בכל ההליך העסקי והכלכלי שלו הם נדרשים, ובכך מהווה את אחת חברות ניהול העסקים המובילה ביותר בארץ. בין השירותים השונים אותם ניתן למצוא במרכז, תוכלו למצוא שירותים כגון:

  • ספרים עסקיים המציגים שיטות שונות לשגשוג עסקי
  • הכשרות לבעלי עסקים קטנים כגדולים ולאנשי עסקים
  • קורסים שונים המקנים את הידע הדרוש בכל תחום העסקים
  • סדנאות פיתוח והתפתחות אישית ועסקית

כל אלו כמובן, ניתנים לקהל הלקוחות שלנו באמצעות צוות מקצועי ומסור, שמתחייב לספק את התהליך והכלים הפרקטיים ביותר, שיובילו כל עסק לעוצמתיות והצלחה רבים, והדבר כבר מוכח על ידי אלפי הלקוחות שכבר נהנו מהמודלים ומהשירותים העסקיים שלנו.

איך אנחנו יוצרים תהליך ניהולי נכון לעסק שופע ומצליח?

כאמור, המסלולים והאמצעים השונים שתוכלו לקבל אצלנו בניר דובדבני, כוללים מספר מסלולים שמלמדים ונוגעים בתחום הייעוץ והליווי העסקי. באמצעות כלים אלו אנחנו דואגים להתפתחות ולהעצמה של העסק שלכם כך שתוכלו לקבל את מירב הכלים הפרקטיים שיעזרו לכם להגיע לפסגה. וכדי שתוכלו להבין את כל המידע הדרוש לכם, הכנו עבורכם את הטבלה הבאה:

שאלהתשובה
למי מתאים ללמוד ולקבל שירותי ניהול עסקי?לעצמאים, לשכירים ולבעלי מקצוע המעוניינים לבצע הסבת מקצוע. כך או כך, קהל היעד הוא כל אחד שרוצה לעבור שינוי ולפתח את העסק שלו או אותו עצמו.
מה כוללים מסלולי ההכשרה השונים?ייעוץ בכל הקשור לתחום הניהול העסקי, אימון של הידע הפרקטי שרכשתם והבנה כיצד לממש אותו בפועל בעסק שלכם וליווי צמוד לאורך כל הדרך.
מה לומדים בפועל?דרכי חשיבה ועבודה בעסק, הבנה של בעיות עסקיות, שיטות ניהול, שיטות לביצוע מכירות מוצלחות, NLP לצורכי התוויית חשיבה מנצחת ועוד.
האם יש הסמכה בסוף המסלולים?בחלק ממסלולי הייעוץ וההכשרות בעלי העסקים מקבלים הסמכות מוכרות בתחום הייעוץ העסקי, וכן חלק מהמשתתפים המצטיינים להתחייבות לעבודה.

מספר טיפים שיסייעו לכם לנהל ולפרוח ביחד עם העסק שלכם

רגע לפני שנסכם ונסיים, חשוב לנו לתת לכם מספר טיפים שיוכלו לעזור לכם בכל זאת להעצים ולהעניק שפע לעסק שלכם, וכן לגרום ליצירת וודאות בסביבה של חוסר וודאות, שמהווה את אחד הדברים החשובים ביותר עבור עסקים מתחילים.

  1. תעזו – בלי תעוזה ושאיפות, אתם לא תגיעו רחוק. אל תגבילו את עצמכם, ותמיד תרצו להשיג עוד. ככל שהרצון שלכם יהיה גדול יותר כך גם תגיעו למקומות גבוהים יותר, “תכוונו לירח, במקרה הפחות טוב תפגעו בכוכבים”.
  2. תתמידו – התמדה וסבלנות הם כלי חשוב מאוד. לא הכל קורה ברגע וחשוב להבין את זה. תתמידו ותדבקו במטרה שלכם בעקביות, וכך תצליחו לקטוף את פירות ההצלחה.
  3. תתייעצו – כמו שאמרנו, אין חכם כבעל ניסיון, לכן על מנת להצליח תמיד מומלץ להתייעץ עם המומחים שיודעים את התחום, ויוכלו לסייע לכם בהתמודדות עם האתגרים והרגעים הקשים.

אנחנו כאן בשבילכם – תשאפו, תרצו ותצליחו בענק!

לסיכום, ניהול עסק הוא לא דבר פשוט, הוא כרוך בהמון אתגרים, רגעים קשים, ולעיתים גם כשלונות. אלו, תמיד יקרו, אבל בשביל שתוכלו להפוך את העסק שלכם מעול שחונק אתכם, מקשה עליכם והופך את כל יום למלחמה מחדש, לכדי עסק משגשג ועוצמתי שפורח ומצליח בענק, אנחנו כאן עבורכם. ניר דובדבני מציעים לכם מגוון עצום של כלים פרקטיים לצד ידע תיאורטי ומעשי, שיקחו אתכם ואת העסק הצעיר שלכם, ויעיפו אותם למעלה. אז אם גם אתם מעוניינים לקבל את ההתחייבות האישי של ניר לקבלת המעטפת המלאה שתהפוך אתכם ליועצים עסקיים מומחים בתחומכם, שישברו את השיאים של המכירות והרווחים – אנחנו כאן עבורכם, מחכים לכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *