top of page
רקע.jpg

ייעוץ עסקי 1:1

בחברת ניר דובדבני עשרות יועצים עסקיים המוסמכים בשיטת העסקים שפיתח ובמפת האלפא שבמרכזה, ונותנים שירותי ייעוץ עסקי לעשרות עסקים.

קאדר היועצים מורכב מתחומי התמחות שונים:

1/7

פיננסים, שיווק, אימון וטיפול, טכנולוגיה, סטרטאפים, יזמים, עסקי אונליין, מקצועות חופשיים (רוא"ח, עו"ד, יועצי מס), צילום, אומנות, זכיינויות, עולם היופי, בריאות וכושר, ועוד.


לכל יועץ עסקי ההתמחות המקצועית שלו והניסיון הרלוונטי לגדלים שונים של עסקים ותיקים, או כאלה הנמצאים בתחילת דרכם, וזקוקים לשירות יעוץ עסקי.

2_edited.jpg
תהליך הייעוץ העסקי ב- 3 שלבים:
Untitled-4.png

שיבוץ יועץ עסקי מדויק לך ולעסק שלך!

מאחר ובסופו של דבר רק יועץ עסקי שנכון לך - נכון לך, ואותו יועץ עסקי לא בהכרח יתאים בצורה  מדויקת עבור עסק אחר, אנחנו מקדישים מחשבה רבה לשיבוץ וההתאמה בין היועץ העסקי לעסק הנועץ.

זו הסיבה שלפני התאמת יועץ עסקי אנו נוודא שיש לנו מספיק פרטים על העסק שלך וצרכי הייעוץ העסקי המדויקים לו לנקודת הזמן הנוכחית, ורק אז יבוצע השיבוץ. זו הסיבה שבמקרים מסוימים נשלח שאלון דיאגנוסטיקה מקצועית עוד טרם השיבוץ.

 
1

פגישת פיצוח אסטרטגי

תהליך ייעוץ עסקי יתחיל תמיד בפגישת פיצוח אסטרטגי. בפגישה זו ייעשה מיפוי של העסק שלך, הבנה של החוזקות / חולשות שלו, זיהוי הטעויות החמורות ביותר שעשית עד היום, והמלצה על הדרכים הנכונות ביותר עבורך לפי תיעדוף של דחוף-חשוב.

בסוף פגישה זו ישלח אלייך דוח דיאגנוסטיקה מקיף ויסודי, ממנו ייגזר תהליך העבודה המלא.
2

ייעוץ עסקי וליווי עסקי שוטף

האגדה מספרת על נווד מבוגר שהלך במדבר תקופה ארוכה. החום הקשה, היובש, והקושי שבהליכה ייבשו את גרונו, וכל רצונו היה למצוא מקור מים להרוות את צימאונו. בדרכו פגש בדואי זקן יושב בצד הדרך. פנה אליו, ושאל אותו: "סליחה אדוני, איפה נמצא מקור המים הקרוב ביותר?" הבדואי הצביע עבורו על כיוון הדרך. המשיך הנווד ושאל אותו: "ותוך כמה זמן אתה מעריך שאגיע לשם"? הבדואי שתק. חזר הנווד על שאלתו פעם נוספת, וגם הפעם הבדואי הוסיף בשתיקתו. אחרי ניסיון שלישי לקבל תשובה, החליט הנווד להמשיך לצעוד בדרך עליה הצביע הבדואי ולקוות לטוב. לאחר מספר צעדים שמע את הבדואי צועק לו מרחוק: "20 דקות". הסתכל אליו הנווד בפליאה ושאל אותו: "אז למה לא אמרת לי את קודם?". השיב הבדואי: "קודם לא ידעתי את קצב ההליכה שלך ולכן לא ידעתי כמה זמן ייקח לך באופן אישי להגיע..."

אותו הדבר נכון גם לגבי קצב הפיתוח העסקי שלך. לקבוע מראש מה יהיה קצב העבודה, תדירות המפגשים, ומשכם – אין זה מקצועי. לאחר פגישת הפיצוח ניתן יהיה להבין מהם הצרכים, לאחר מספר פגישות נוספות ניתן יהיה להבין את מידת הנכונות שלך להשקיע, את קצב ההטמעה שלך, את מידת המחויבות שלך ושל אנשי מקצוע אחרים אצלך בעסק לתהליך.

זו הסיבה שעל פי רוב אנו מציעים להתחיל עם חבילת הבסיס, ולאחריה להמשיך לאפשרויות נוספות, עם יעדים ברורים, שיטה ותוכנית עבודה מסודרת.

ההתחייבות שלנו ושל היועצים שלנו היא למקצועיות בלתי מתפשרת, כנות, הישגיות וחתירה תמידית לביצועי השיא שלך. זו הסיבה שתהליך הליווי יקפיד על מידת הרצינות הראויה, על ההכנה הנכונה לפני כל פגישה ועל שיקוף מלא של המצב והפתרונות האפשריים בכל זמן נתון.
3
לפרטים נוספים אודות תהליך ייעוץ, אימון וליווי עסקי 1:1
bottom of page