קורסים אונליין

המנטור העסקי המוביל בארץ, ניר דובדבני –
נכנס לכל בית ומלמד אתכם למכור נכון!

קורסים חזקים ועוצמתיים בגרסת האונליין, המנגישים לכם את כל השיטות ומאפשרים לכם ללמוד מכל מקום שתבחרו ובכל שעה שנוחה לכם.

*בסיום ההרשמה, כל שיעורי הקורס יהיו זמינים לרשותכם למשך 6 חודשים

קורס המכירות המקוון - פשוט למכור הרבה יותר

קורס מכירות האונליין המקיף, המדויק והעוצמתי ביותר בישראל! הקורס מבוסס על שיטת מכירות מוכחת מזה למעלה מעשור, שהוטמעה בקרב הארגונים הגדולים ביותר בישראל מתחומי התקשורת, הפיננסים, הנדל"ן ועוד. את כל זה יש לך עכשיו הזדמנות לקבל בקורס בכולל למעלה מ- 50 שיעורים

קורס ניהול עסקים מקוון - לנהל עסק מצליח

מזה שנים ששיטת האלפא לעסקים מוטמעת בעסקים מגוונים בישראל ומובילה אותם לביצועי שיא. עד היום, השיטה הזו הייתה זמינה אך ורק בהכשרות פרונטליות ותהליכי ליווי עם יועצים מוסמכים לשיטה. מהיום השיטה הזו, במלואה, זמינה גם בקורס אונליין מקיף, הכולל 34 שיעורים מצולמים

קורס המכירות המקוון - פשוט למכור (הרבה) יותר מול קהל

עד היום ניר מכר מול קהל, באופן ישיר או עקיף, בסדר גודל של מאות מיליוני דולרים (לרבות מכירות נדל"ן, תקשורת ומנטורינג), ומתוך כך זיקק את הנוסחה למכירה מול קהל שיעניק לך בקורס הזה.

logo_online_black (1).png
קורס היזמות המקוון - פשוט להיות יזם

ניר דובדבני ואבי קאופמן בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בישראל מלמדים אתכם איך לעשות את הצעד הראשון לעולם היזמות - ומהר להגדיל את ההכנסות ולרכוש כלים לעצמאות פיננסית ללא ניסיון, ומבלי לעזוב את עיסוקך הנוכחי

פשוט להיות יזם.JPG
מפגש עוצמה עסקית בגרסת המקוונת

מבוסס על שיטת ALPHA לעסקים שמראה לך איך לשווק, לנהל ופשוט למכור הרבה יותר!! בסדנה ניר חושף את נוסחת ההצלחה – הדרך היחידה לייצר ביצועי שיא בעסק, לעומת נוסחת הכישלון – הדרך הבטוחה להצטרף לסטטיסטיקה העגומה של העסקים הקטנים בישראל.

קורס המכירות המקוון - פשוט למכור הרבה יותר ב- 5 צעדים

קורס מכירות האונליין המבוסס על שיטת מכירות מוכחת מזה למעלה מעשור, שהוטמעה בקרב הארגונים הגדולים ביותר בישראל מתחומי התקשורת, הפיננסים, הנדל"ן ועוד. שיטה זו מועברת בסמינרים פרונטליים למכירות, המתקיימים באופן קבוע מזה 8 שנים, עבור מאות בעלי עסקים ואנשי מכירות שבוחרים כל פעם מחדש פשוט למכור הרבה יותר!

logo_online_black.png
קורס היזמות המקוון - פשוט להצליח הרבה יותר ב- 5 צעדים

מבוסס על שיטת ALPHA לעסקים שמראה לך איך לשווק, לנהל ופשוט למכור הרבה יותר!! בסדנה ניר חושף את נוסחת ההצלחה – הדרך היחידה לייצר ביצועי שיא בעסק, לעומת נוסחת הכישלון – הדרך הבטוחה להצטרף לסטטיסטיקה העגומה של העסקים הקטנים בישראל.

ערכת למידה - אומנות המכירה

לייצר את הרושם הראשוני העוצמתי ביותר לפתיחת ממשק מכירה, להרגיש את טמפרטורת הלקוח ולבחור את התזמון המדויק לדבר על הכסף, לזהות לקוחות שקרנים, שההתלבטות המזויפת שלהם היא רק ניסיון להוזלת המחיר, ובשורה התחתונה: פשוט למכור הרבה יותר!!

ערכת למידה - שפת גוף של כוכב מכירות

קבלו כללים ברורים ברמת "עשה ואל תעשה" שיהפכו אתכם לכוכבי מכירות: לייצר את הרושם הראשוני העוצמתי ביותר לפתיחת ממשק מכירה, להרגיש את טמפרטורת הלקוח ולבחור את התזמון המדויק לדבר על הכסף, לזהות לקוחות שקרנים, שההתלבטות המזויפת שלהם היא רק ניסיון להוזלת המחיר, ובשורה התחתונה: פשוט למכור הרבה יותר!! יותר מוצרים ליותר לקוחות, במחירים יותר גבוהים!

קורס מקוון - 10 המפתחות להצלחה

למד לגלות במה למקד את אימון המכירות שלך. 10 המפתחות להצלחה בעולם המכירות – 2 חלקים המפרטים מהם אותם עקרונות יסוד לסגירת עסקאות ופתיחת מערכות יחסים מנצחות עם לקוחות מפיצי בשורה! בעזרת הערכה תוכל לחזור ולבחון את עצמך כל 3 חודשים, להציב את היעד הבא, ולנתב את דרכך להגדלת מחזורי המכירות וההכנסות שלך.

קורס מקוון - לשיר מכירות

ערכת האודיו תמלא אותך בכוח ובעוצמה לקראת הפגישה עם הלקוח ותניע אותך לסגור כל עסקה! הערכה כוללת 2 דיסקים עם מיטב התכנים של ניר ובליווי שירי עוצמה להגברת מוטיבציה וביטחון עצמי. מתאימה להאזנה בבית, באוטו, עם בן או בת הזוג ואפילו עם הילדים! זמרים אורחים: אלי לולאיף סולן להקת רוקפור ו ZIGO, סולן להקת הדורבנים!

איך זה עובד? ולמה כדאי לי בכלל ללמוד מהבית?

למדו בקצב שלכם וקבלו כלים ותרגילים ליישום אפקטיבי ונכון

3

כל השיעורים יהיו נגישים עבורכם לצפייה ישירה 24/7 ומכל מקום

2

לאחר ההרשמה תקבלו

במייל קישור לאתר הקורס

1

למי הקורסים מתאימים?

לכל בעל עסק
שרוצה לגייס, לחפוף ולהכשיר עובדי מכירות בקלות

לכל מנהל מכירות
שרוצה שיטה ונהלי עבודה ברורים למחלקת המכירות שלו

לכל איש מכירות 
שרוצה קצב מכירות

גבוה וקבוע

לקוחות ממליצים על ניר דובדבני

מיכל צפיר

יש שיטה, וכשעובדים לפי השיטה, זה פשוט עובד!

אלון אולמן

אני בטוח שמי שילמד אצלו גם יהנה וגם יפיק הרבה ערך

לבנת פורן

ניר כהרגלו, מאפשר לך קרקע פורייה לצמיחה אישית ועסקית

ג. יפית

הקורס שלו מהנה וחווייתי וללא ספק מטביע סטנדרטים חדשים בעולם המכירות