פשוט לעשות (הרבה) כסף!

אלכס דניאל וניר דובדבני מציגים:

איך ליצור את העתיד הכלכלי המנצח שלך בעזרת מכירות, עסקים וחוקי הכסף.

ישנם רעיונות מהירים ורעיונות איטיים, בדיוק כמו שיש רכבות מהירות ורכבות איטיות. כשזה נוגע לכסף, רוב האנשים נוסעים ברכבת האיטית, והם מביטים החוצה דרך החלון ורואים את הרכבת המהירה חולפת על פניהם.

אם אתם רוצים לצבור עושר ולהיות חופשיים כלכלית-

התוכנית שלכם חייבת לכלול רעיונות מהירים. אילו נדרשו לבנות בית, היו רוב האנשים שוכרים תחילה אדריכל, והוא היה מכין להם כמה תוכניות, אבל כשאותם האנשים מתחילים לעצב את גורלם או לתכנן את עתידם, רובם אינם יודעים היכן להתחיל, והם לעולם אינם מכינים תוכנית פעולה לחופש הכלכלי שלהם ושל משפחתם, אין שום תוכנית מוכנות לעושר, כשמדובר בכסף, רוב האנשים הולכים בעקבות התוכנית הפיננסית של הוריהם, ותוכנית זו אומרת בדרך כלל שצריך לעבוד קשה ולחסוך כסף.

אלא מה, שהיום, למרות כל האמור לעיל, להיות שכיר, זה עוד הרבה יותר מסוכן. אנחנו לא נמצאים בעידן שיש בו מונחים כמו קביעות, וודאות, הכל נזיל, הכל משתנה במהירות, והדבר היחיד הבטוח הוא היכולות שלנו, אלה שנולדנו איתם, ואלה שסיגלנו במהלך השנים.

מיליוני אנשים הפועלים לפני תוכנית זו יושבים ברכבת הנוסעת אל מקום העבודה ומתוך חלונות הרכבת הם מביטים בחייהם של האנשים המצליחנים שעשו את מה שהם לא היו מוכנים לעשות, בגלל 2 סיבות, לא כי הם לא רוצים חלילה, כולם הרי רוצים להיות עשירים ומוצלחים, אלא כי : 1: הפחד חוסם אותם. 2: הם לא מבינים את חוקי הכסף, העסקים והמכירות. אם אינכם מתכננים לבלות את שארית ימי חייכם בהצצה מתוך חלון רכבת הבינוניות, אתם חייבים להיות נוכחים בערב “פשוט לעשות (הרבה) כסף” שיצרו אלכס דניאל וניר דובדבני.

“פשוט לעשות (הרבה) כסף” הוא אירוע יוצא דופן שחושף בפניך גישה פשוטה ליצירת השפע הכלכלי שתמיד רצית, הגישה הייתה כאן מאז ומעולם אבל לראשונה אלכס וניר מביאים אותה לקדמת הבמה. איך בעזרת כללים וכלים פרקטיים פשוטים בעולם העסקים והמכירות (גם למי שלא היה עסק מעולם ולא מכר דבר מימי חייו), ילמדו אלכס וניר גישה קלה, כיפית ומהירה לייצר כסף, והרבה.

“פשוט לעשות (הרבה) כסף” הוא ערב שיזניק אתכם מעבר לפחדים ולמכשולים שמנעו מכם עד כה הצלחה כלכלית, אם היינו מספרים לכם שאחרי הערב הזה תוכלו להכפיל ואף לשלש את ההכנסה שלכם היום, האם הייתם מרשים לעצמכם לפספס ערב כזה? האמת היא? בנינו? ששש…אל תספרו לאף אחד….רוב האנשים כן היו מפספסים ערב כזה.

למה?
כי הם עסוקים. במה הם עסוקים? בלהבין למה אין להם כסף, או למה העסק שלהם לא מצליח, או למה הבוס שלהם עושה כל כך הרבה כסף והם ממשיכים לצפות מהצד. כולם רוצים לעשות יותר כסף, אבל המציאות מראה תמונה עגומה, למעשה רוב בני האדם ימותו כשהם עובדים עד היום האחרון של חייהם ללא נכסים או הכנסות פסיביות שיאפשרו להם זמן וחופש. כסף היא לא מילה רעה, אבל רוב בני האדם לא מוכנים להתעסק איתו ולהתיידד איתו ולכן מונעים מעצמם באופן לא מודע את העושר והחופש שמגיע להם.

24/11/2019 בשעה 09:15

סינמה סיטי גלילות , רמת השרון

מה תלמדו בערב “פשוט לעשות (הרבה) כסף”:

 • לקבוע מטרת הצלחה אחת – אבל רבת עוצמה

 • להפסיק לבנות עסק של מישהו אחר ולהתחיל לבנות את העסק שלכם.

 • להתחבר לסודות שיפתחו עבורכם את השער לאנרגיה ולכוח הרוחני של הכסף

 • לחשוף מה מונע מכם להרוויח כסף

 • להיפטר מהספקות, הפחדים והתירוצים

 • למה כל אחד הוא איש מכירות והוא לא יודע את זה

 • איך בונים עסק מצליח

 • להתחבר ליכולת הטבעית שלכם להתעשר

 • לעצב את המציאות שבה אתם חיים ולהפסיק להיות קורבן לנסיבות

איך זה הולך להיות?

הצצה קטנה של מה מחכה לך!

 • 09:15 - 10:00  פתיחת דלתות, קבלת קהל, קפה ומינגלינג

 • 10:00 - 11:15  מתחילים! האם כל אחד יכול לעשות כסף?

 • 11:15 - 12:15  ארבעת סודות העל של האנשים המצליחים

 • 12:15 - 12:30 הפסקת התרעננות וקפה

 • 12:30 - 13:30 מהם חסמי ההצלחה בכסף ועסקים?

 • 13:30 - 14:30 מה הסיפור בלעשות כסף?

 • 14:30 - 15:30 הפסקת צהריים

 • 15:30 - 16:15 המיומנות הכי חשובה להצלחה בחיים

 • 16:15 - 17:00 השיטה שתיקח אותך לעתיד כלכלי מבטיח!

 • 17:00 - 17:30 הפסקת התרעננות וקפה

 • 17:30 - 19:00 איך עושים את זה בתכלס?

מה אתם מקבלים בנוסף לרכישת כרטיס לסמינר?

קורס און ליין "התעוררות" 7 שיעורים, שעה וחצי עם תמצית שיטת האינפינטי לNLP כדרך חיים. מה מכוון את כל מערכת הבחירות וההחלטות שלך בחיים? (שווי 390 ש"ח)

עותק מספר רב המכר "בסוף יצא לך ארנב" המפרט את הדרך שבה עבר ניר דובדבני מילד עם תודעה צרה לאיש עסקים מצליח

(שווי 100 ש"ח)

קורס און-ליין "פשוט למכור הרבה יותר" בחמישה צעדים, שעה וחצי עם תמצית השיטה למקסום מכירות

(שווי 190 ש"ח)

חבילת בונוסים בשווי 640 ש"ח!

גם אתם רוצים לדעת איך ליצור את העתיד הכלכלי המנצח שלך בעזרת מכירות, עסקים וחוקי הכסף?

מלאו את פרטיכם מטה ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר לפרטים והרשמה למועד הסמינר הקרוב

 

אודות ניר דובדבני

ניר דובדבני, איש עסקים, יזם, והמנטור המוביל בישראל להצלחה עסקית. לאחר שכיהן כמנכ"ל רשת בינלאומית בפריסה ארצית, ייסד את קבוצת RND, לפיתוח עסקי ומקסום מכירות. תחת הקבוצה פועלים עסקים בתחומים שונים: תקשורת, פרסום, יזמות, בריאות, ובלב הקבוצה פעילות המנטורינג עצמה.

במהלך שני העשורים האחרונים ניר פיתח את שיטות האלפא לעסקים וכוכב המכירות, שתיהן מוכרות בסימני מסחר רשומים, ומפורטות בהרחבה בספרים פרי עטו.

הספר הראשון: "בסוף יצא לך ארנב" מרכז את שיטת המכירות המלאה, ומרגע שיצא, הפך במהרה לרב מכר מצליח. הספר השני: "פשוט להיות עסק אלפא" מרכז את שיטת העסקים, ראה אור ב- 2019.

אודות אלכס דניאל

המנטור המוביל בישראל למוטיבציה ואומנות השכנוע, מומחה שיווק דיגיטלי.

אחרי שלמד מהאנשים הכי מצליחים בארץ ובעולם, בשנים האחרונות ממלא אלכס את האולמות הגדולים ביותר בארץ, והגיע לפסגת טבלת המרצים בתחום ההצלחה בארץ, הוא הוביל אלפי אנשים אל עבר ההצלחה הפרטית שלהם בכל תחום, בריאותי, כלכלי וזוגי.

במהלך שנים מועטות מאוד, מאדם עם חובות עצומים של מאות אלפי שקלים שגר בדירה מעופשת, יתום, ללא משפחה או גב כלכלי, לאדם שמרוויח מאות אלפי שקלים בחודש, טס ברחבי העולם, וחי חיים שלא חלם שיוכל לאפשר לעצמו. אלכס חווה על בשרו כיצד חוסר ביטחון ופחד מכישלון מונעים מאיתנו לפעול, ומה דרוש בכדי לפלס את הדרך במעלה הסולם הכלכלי.

כיום הוא מראה לאחרים כיצד לעשות זאת.

רבי מכר
סדנאות וסמינרים

צרו עמנו קשר

077-5015121

2019 © כל הזכויות שמורות. חברת RND בע"מ