פוסטים

כיצד נולד שיתוף הפעולה של אלון אולמן וניר דובדבני?

שיתוף הפעולה של אלון אולמן וניר דובדבני

כולנו רוצים להצליח ולהיות יותר מאושרים ועשירים. עם זאת, למרבה הצער, סביר להניח שמרבית האנשים לא יגשימו את חלומותיהם – הם לא יזכו להגיע לעצמאות כלכלית וימשיכו להיות כלואים במירוץ העכברים האין סופי. 

חשוב להדגיש – זה לא כי הם לא יכולים, אלא כי מעולם לא לימדו אותם כיצד – כיצד להגדיר בדיוק מה הם רוצים להשיג בכל תחום בחיים, כיצד להפוך את חלומותיהם למציאות וכיצד להצטרף ל-3% העליונים, אלה שמסוגלים להגשים את חלומותיהם ולחיות בעוצמה. על מנת לתת לכך מענה, חברו שתי דמויות מרכזיות בעולם העסקים, יובל אולמן וניר דובדבני, ויצאו לדרך עם שיתוף פעולה ייחודי שעומד לשנות לאלפי אנשים את החיים.

אודות ניר דובדבני ויובל אולמן

ניר דובדבני הוא מנטור, מרצה ואיש עסקים ישראלי, שהקים וייסד את קבוצת דובדבני המתמחה במתן שירותי ייעוץ וליווי עסקי. בעברו, היה דובדבני שחקן כדוריד מקצועי שייצג את ישראל במגוון רחב של טורנירים בין לאומיים בהיותו שחקן נבחרת ישראל בכדוריד. בנוסף, כיהן דובדבני כחבר מועצה בקריית מוצקין במשך כעשור. 

לפני שהחל את דרכו בעולם העסקים, התגייס דובדבני לחטיבת הצנחנים וסיים בהצטיינות תואר ראשון ותואר שני בביקורת פנים באוניברסיטת חיפה. לאחר שהשלים את לימודיו האקדמיים, עבד דובדבני ברשת הכושר הולמס פלייס בתפקידים ניהוליים, עד שמונה בשנת 2007 למנהל המועדונים של הרשת. 

לאחר מכן, מונה לתפקיד מנהל הפיתוח העסקי של הרשת, שם קיבל את התשתית שאפשרה לו להקים את חברת RND בשנת 2010, אשר מספקת שירותי ייעוץ, ליווי ואימון עסקי ומעסיקה למעלה מ-300 עובדים ופרילנסרים. במסגרת עבודתו בחברה, מעביר דובדבני הרצאות וסדנאות לעובדי החברות הגדולות במשק, לרבות בנק דיסקונט הבנק הבינלאומי, בזק, פלאפון, סופר פארם, מכון וינגייט, שופרסל ועוד. אולמן כתב את שלושת רבי המכר “המחיר למשתפן”, “להיות אלפא בעסקים” ו-“פשוט למכור הרבה יותר”.

אלון אולמן הוא יזם, מרצה ומנטור ישראלי. את שירותו הצבאי עשה כקצין ימי לאחר שסיים קורס חובלים ולאחר מכן מונה למפקד ספינת טילים. בהמשך, מונה אולמן למגוון תפקידים בכירים, ביניהם מדריך ראשי בקורס חובלים, ראש ענף שליטה, בקרה ותקשוב במחלקת האמל”ח במטה חיל הים, מפקד בתי הספר של שייטת ספינות הטילים ואף מפקד מגמת הים במכללה הבין זרועית לפיקוד ומטה. תוך כדי שירותו הצבאי, סיימן אולמן תואר ראשון בכלכלה באוניברסיטת חיפה בהצטיינות וכן תואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת הריוט וואט בהצטיינות. 

אולמן השתחרר מהצבא בדרגת סגן אלוף וסמוך לאחר שחרורו הקים את חברת פריצת גבולות לתוצאות ואת חברת קוד המנצח. אולמן חיבר את רב המכר פריצת גבולות שיצא לאור בשנת 2017 וזכה לאות פלטינה מהתאחדות הוצאות הספרים. בשנת 2022 מכר אולמן 50% מקבוצת קוד המנצח לקבוצת דובדבני – אז נולד שיתוף הפעולה בין השניים, שאפשר לאלפי אנשים לעבור מהפך בחייהם.

האם גם אתם רוצים לפרוץ גבולות?

החיבור בין גישת קוד המנצח בהובלת אלון אולמן לבין קבוצת דובדבני מאפשרת לשניים להגיע לכל ישראלי, בין אם הוא מתגורר במרכז הארץ ובין אם הוא תושב הפריפריה. השניים מובילים את המרכז הישראלי הגדול ביותר להתפתחות אישית, המונה שבעה סניפים ברחבי הארץ ומאגד תחת קורת גג אחת את כלל שירותי האסטרטגיה, הניהול, השיווק וההכשרות הנדרשים לצורך הצלחה אישית ועסקית והגשמת חלומות. שיתוף הפעולה בין ניר דובדבני לאלון אולמן מאפשר ללמד אלפי ישראלים כיצד לדעת מה הם רוצים להשיג בחיים ואיך ניתן למשוך לחייהם אושר אמיתי וכסף באמצעות שיטות וכלים ייחודיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *